plan

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem lekcji

czytaj więcej
nauczyciel

Nauczyciele

Terminy konsultacji nauczycieli

czytaj więcej

dokument

Dokumenty

Zapoznaj się z dokuemntami szkolnymi

czytaj więcej

received 10203733751300478W dniu 15 września 2017 r. w trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole przeprowadzony został próbny alarm przeciwpożarowy połączony z ewakuacją uczniów i pracowników z budynku szkoły. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie i w wyznaczonym czasie. Po usłyszeniu alarmu – 3 długich dzwonków- uczniowie oraz pracownicy opuścili budynek szkoły. Celem tych ćwiczeń było uświadomienie uczniom, jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Okazało się, że wszyscy doskonale znają drogę ewakuacyjną i zasady postępowania w czasie zagrożeń. Uczniowie i nauczyciele, zachowując środki bezpieczeństwa, bardzo szybko stawili się na miejscu zbiórki. Przeprowadzona akcja była potwierdzeniem, że wszyscy wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji. Nauczyciele zdali raport o stanie klas. Oczywiście było to wcześniej zaplanowane przez dyrektora- Jolantę Ślemp. Zachęcamy do fotorelacji….
koło redakcyjne pod okiem p.M.Zaraś

 

Menu

 
 sport ikonka              
biblioteka ikonka
 
             
swietlica ikonka
 
             
dokument ikonka
 
             
rodzina ikonka

Sport

             

Biblioteka

             

Świetlica

                           

Rada Rodziców

 

Aktualności

KONKURS „Śpiewamy kolędy i pastorałki”

11-01-2018 Wyświetleń:33 Aktualności Super User - avatar Super User

KONKURS „Śpiewamy kolędy i pastorałki”Zwyczaj śpiewania kolęd to jedna z najmilszych świątecznych tradycji. Kolędy śpiewaliśmy rok, dwa, trzy lata temu i jeszcze w dzieciństwie i dlatego są nam tak bliskie.4 grudnia 2017r. odbył się w naszej szkole kolejny konkurs kolęd...

Czytaj więcej

Nauczyciel na medal

11-01-2018 Wyświetleń:33 Aktualności Super User - avatar Super User

Podczas gali w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w dniu 19 grudnia 2017 roku zostały wręczone nagrody laureatom plebiscytu „Nauczyciel na medal”. Pani Anna Matukin- Pakuszyńska była osobą nominowaną do tego konkursu w kategorii nauczycieli klas 4-7. Pani Ania została...

Czytaj więcej

Orszak Trzech Króli

11-01-2018 Wyświetleń:35 Aktualności Super User - avatar Super User

W sobotę już po raz szósty ulicami Opola przeszedł Orszak Trzech Króli. W orszaku, który ruszył z parkingu przed Narodowym Centrum Polskiej piosenki nie mogło zabraknąć Maryi z Dzieciatkiem i św. Józefa. We wspólnym śpiewaniu kolęd pomagała Młodzieżowa Orkiestra Dęta...

Czytaj więcej

Oferta dla dzieci na ferie zimowe

11-01-2018 Wyświetleń:47 Aktualności Super User - avatar Super User

Oferta zajęć Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w czasie tegorocznych ferii zimowych. Oferta 1 (PDF) Oferta 2 (PDF)

Czytaj więcej

Akcja „Góra Grosza”

03-01-2018 Wyświetleń:51 Aktualności Super User - avatar Super User

Nasza szkoła już kolejny raz włączyła się w  XVIII ogólnopolską akcję charytatywną „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Tym razem zbiórką grosików zajęła się klasa VII b, która zbierała pieniążki w klasach IV-VII. Klasa 3c i 3b podjęła się...

Czytaj więcej

Dzień Rodziny w naszej szkole

03-01-2018 Wyświetleń:46 Aktualności Super User - avatar Super User

21 grudnia w klasach 1-7 odbyły się klasowe spotkania wigilijne, podczas których składano sobie życzenia. Uczniowie dzielili się opłatkiem w świątecznej atmosferze przy świecach i choince. Po spotkaniach w klasie wszyscy uczniowie, kochani rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły spotkali...

Czytaj więcej

XVI Konferencja Samorządów Szkolnych

21-12-2017 Wyświetleń:63 Aktualności Super User - avatar Super User

XVI Konferencja Samorządów Szkolnych ,, Wespół w zespół. Dlaczego grupa jest dla nas ważna? 8  grudnia w Opolu odbyła się XVI edycja konferencji samorządów szkolnych. Jak co roku przyjechało bardzo dużo szkół. Były to szkoły: podstawowe, gimnazjalne oraz licealne. Na początku...

Czytaj więcej

Śniadanie z seniorami

15-12-2017 Wyświetleń:66 Aktualności Super User - avatar Super User

W dniu 11 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Nad Odrą” z dziećmi klasy 2 b PSP nr 24 w Opolu.Spotkanie zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Rady Dzielnicy Groszowic Pan Grzegorz Siemiątkowski oraz Pan Wiesław Długosz...

Czytaj więcej

Kiermasz Bożonarodzeniowy

15-12-2017 Wyświetleń:89 Aktualności Super User - avatar Super User

Jak co roku o tej samej porze w miesiącu grudniu przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. 12 grudnia w samo południe przedstawiciele klas 4-7 zebrali się na holu szkoły, aby oficjalnie rozświetlić choinkę, wysłuchać kolęd...

Czytaj więcej

Wycieczka dydaktyczna z geografii.

14-12-2017 Wyświetleń:59 Aktualności Super User - avatar Super User

W dniu 24 XI 2017r. uczniowie klasy 7a i 7b uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej z geografii. Zwiedzili Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu. Na 3,5 kilometrowej trasie, 320 m pod ziemią mogli przekonać się, jak trudna jest praca górników. Obejrzeli...

Czytaj więcej

Projekt Kartki Świątecznej

14-12-2017 Wyświetleń:72 Aktualności Super User - avatar Super User

Uczennica naszej szkoły - Martyna Bogdał z klasy 7a zdobyła I nagrodę w wojewódzkim konkursie plastycznym "Projekt Kartki Świątecznej" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Wśród setek nadesłanych prac wyróżniono również kartki innych naszych uczennic - Anny Kurus oraz Alicji...

Czytaj więcej

Półkolonie w czasie ferii zimowych

13-12-2017 Wyświetleń:47 Aktualności Super User - avatar Super User

Zapraszamy na dwa pięciodniowe turnusy dla dzieci klas I – VI, pozostające w domu podczas wakacji. Turnus pierwszy odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu przy ul. Katowickiej 35 (I turnus 15.01.2018 – 19.01.2018), natomiast drugi w Publicznej...

Czytaj więcej

Mikołaj w szkole

07-12-2017 Wyświetleń:103 Aktualności Super User - avatar Super User

Dzisiaj znalazł drogę do naszej szkoły Mikołaj. Przybył z daleka, a wspierali go pomocnicy: pracowity Skrzat, wesoły Elf, pani Choinka, pyszny Piernik, dwa wesołe renifery i sympatyczny Bałwanek. Każdy uczeń otrzymał cukierki. Najbardziej zaskoczone były klasy pierwsze. Wszyscy zobowiązali się...

Czytaj więcej

Z wizytą w DDP "Nad Odrą"

07-12-2017 Wyświetleń:70 Aktualności Super User - avatar Super User

4 grudnia 2017 uczniowie z klasy 4b udali się z wizytą do Domu Dziennego Pobytu "Nad Odrą". Dzieci uczestniczyły w zajęciach kulinarnych , na których dekorowały pierniczki świąteczne upieczone przez panie gospodynie - Seniorki. W czasie pracy panowała bardzo miła...

Czytaj więcej

XIII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

07-12-2017 Wyświetleń:64 Aktualności Super User - avatar Super User

Uczeń klasy 4a Bartek Chmurowski zdobył w kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce. Uczeń przesłał do konkursu wykonane zdjęcia Kanału Młynówka, Amfiteatru oraz Stawku Barlickiego.O konkursie pisała m.in. Nowa Trybuna Opolska: http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/opole-stad-pochodze-konkurs-fotograficzny-dla-opolskich-uczniow-podsumowany,12713974/  {galeria}2017/12/01_konkurs{/galeria}

Czytaj więcej

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klas…

23-11-2017 Wyświetleń:155 Aktualności Super User - avatar Super User

Dnia 21.11.2017r. Samorząd Uczniowski zorganizował dla kl. I-VII Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Ten dzień wszedł już na stałe do naszej szkolnej tradycji. Uczniowie każdej klasy przygotowali żółte kółeczka z pozdrowieniami lub życzeniami dla kolegów i koleżanek. Umieścili je na wspólnym...

Czytaj więcej

Szukaj

bip

 

biblioteka

sport

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

 
Go to Top