Jubileusz 30-lecia Opolskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

13.03 odbył się Jubileusz 30-lecia Opolskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Szkoły te wykazują się szczególnym zaangażowaniem na rzecz promocji i edukacji zasad zdrowego życia wśród najmłodszych. Od 2003 roku Nasza szkoła jest w sieci szkół promujacych zdrowie. Zdrowie: psychiczne, społeczne, fizyczne oraz zdrowe nawyki żywieniowe. W tym dniu koordynatorzy przedszkoli i szkół zostali uhonorowani specjalnymi statuetkami i podziękowaniami Marszałka Województwa Opolskiego. W 2025 roku Nasza szkoła będzie ubiegać się o Trzeci Krajowy Certyfikat Szkoły Promujacej Zdrowie. Serdeczne podziękowania dla rodziców, dzieci i nauczycieli! PP nr 44 otrzymało nagrodę Specjalną - 3000 zł, to placówka z którą współpracujemy, brawo.