plan

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem lekcji

czytaj więcej
nauczyciel

Nauczyciele

Terminy konsultacji nauczycieli

czytaj więcej

dokument

Dokumenty

Zapoznaj się z dokuemntami szkolnymi

czytaj więcej

witaj szkolo

Rozpoczęcie roku szkolnego to wielka uroczystość. Nie zawsze jednak dzień 1 września był dniem tak radosnym, jak dzień dzisiejszy. Zupełnie inny był dzień 1 września 1939 roku -dzień wybuchu II wojny światowej. Zawsze będziemy pamiętali o tych co polegli, o tych co walczyli, abyśmy mogli w spokoju żyć i uczyć się. Delegacja uczniów naszej szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem i zapaliła znicz. Przewodnicząca SU- Anna Kurus- przekazała głos Pani Dyrektor -Jolancie Ślemp, która z wielką radością powitała nas po wakacjach. Klasy piąte przygotowały montaż słowno-muzyczny, po czym nastąpiło ślubowane klas pierwszych. Po części artystycznej uczniowie zostali zapoznani z nowymi nauczycielami uczącymi w naszej szkole, ponieważ od tego roku szkolnego jesteśmy już szkołą ośmioklasową. Po spotkaniach z wychowawcą i zapoznaniu z nowymi kolegami, otrzymaliśmy plany lekcji i z wielkim zaciekawieniem, co nas czeka, wróciliśmy do domu.

koło redakcyjne

Menu

 
 sport ikonka              
biblioteka ikonka
 
             
swietlica ikonka
 
             
dokument ikonka
 
             
rodzina ikonka

Sport

             

Biblioteka

             

Świetlica

                           

Rada Rodziców

 

Szukaj

bip

 

eDziennik

biblioteka

sport

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

 
Go to Top
Template by JoomlaShine