Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych 2020/2021

uprzejmie przypominam, że rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na terenie opolszczyzny odbywa się za pośrednictwem strony internetowej mieszczącej się pod tym adresem: https://opolskie.edu.com.pl
Po zakończeniu roku szkolnego informacje na temat rekrutacji można uzyskać w każdej szkole ponadpodstawowej. Informacje na temat rekrutacji znajdują się też na stronie  internetowej PSP 24 (zakładka oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych) oraz platformie teams (Doradztwo Zawodowe). W zakładce znajduje się też oferta szkół ponadpodstawowych.
Pod linkiem znajduje się instrukcja do logowania – rekrutacja do szkół ponadpodstawowych https://www.youtube.com/watch?v=2cRjtr30HZc&feature=youtu.be

Jacek Lewandowski – psycholog, doradca zawodowy PSP 24

Zapraszam młodzież szkolną, niepełnoletnią która ukończyła 14. rok życia i chce rozpocząć przygotowanie zawodowe w klasie 7 lub 8 - do zapisania się do Hufca Pracy w Opolu. Nauka w ramach Publicznej
Szkoły Podstawowej dla Dorosłych w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu jest dla młodzieży bezpłatna i oprócz dostosowania programu nauczania do uczniów o zmniejszonych możliwościach edukacyjnych, oferuje przyuczenie do wykonywania określonej pracy u pracodawcy oraz comiesięczne wynagrodzenie za pracę. Absolwenci szkoły podstawowej mogą kontynuować naukę w Branżowej Szkole I stopnia nr 5, a za kolejne 3 lata w Branżowej Szkole II stopnia nr 2 - wszystko na miejscu - w szkole specjalistów nakierowanej na naukę zawodu.

Ulotka ikona pdf

Ulotka ikona pdf

Zapraszamy uczniów klas ósmych do wzięcia udziału w webinarze dot. procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Codziennie odbieramy mnóstwo telefonów z pytaniem o rekrutację, widzimy więc potrzebę poinformowania uczniów i ich rodziców jak przebiega proces rekrutacji do szkół średnich.
Webinar odbędzie się 22.06 o 17:00 na fanpage'u  naszej szkoły: https://www.facebook.com/lo2.opole/ [1]
Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/263879594674209/ [2]

Jeśli państwa przyszłym absolwentom zależy na nauce w klasach dwujęzycznych, przypominamy, iż należy wypełnić wniosek o przyjęcie do wybranego profilu i dostarczyć go do 22 czerwca. Wnioski należy kierować na Sekretariat PLO nr II Opole <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> (skan, zdjęcie dobrej jakości). W załączniku wysyłam wniosek, dostępny również pod linkiem: http://www.lo2.opole.pl/rekrutacja/pliki/rek_2020_21_wniosek.pdf [3]. 

Wszelkie aktualności związane z rekrutacją znajdą Państwo na naszej http://www.lo2.opole.pl/rekrutacja/ oraz mailowej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

konsultacje rekrutacje lo2

Ulotka infomracyjna ikona pdf

Dzień dobry,

uprzejmie przypominam, że od 15 czerwca 2020 r.  rozpoczyna się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Przesyłam link rekrutacyjny i instrukcję do rekrutacji  (filmik) oraz harmonogram rekrutacji.

Z poważaniem

Jacek Lewandowski – psycholog, doradca zawodowy PSP 24 w Opolu

akademia rzemiosla

Informacja dla ósmoklasistów doc

Oferta ikona pdf

W dniu 9 czerwca 2020 r. o godzinie 14:00 firma Vulcan organizuje pokaz dla rodziców/kandydatów z całego kraju odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

baner zaproszenie na pokaz

List przewodni ikona pdf

Oferta kształceniaikona pdf

plakat 2020

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Plakat PSM I st600

List ikona pdf

Folder ikona pdf

Plakat

Informacje o rekrutacji

Prezentacja ikona pdf

Ulotka 1 

Ulotka 2

bip

 

8 oferta

eDziennik

biblioteka

sport

zdrowie3

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Projekty

osc

Go to Top
JSN Solid 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework