GRAFIK KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH NAUCZYCIELI PSP NR 24 W OPOLU (KLASY IV-VIII)

I SEMESTR 2018/2019

 

IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA

TERMIN KONSULTACJI

UCZNIOWIE

RODZICE

p. Małgorzata Zaraś

II środa miesiąca l.9

III środa miesiąca l.9 wg potrzeb, po uzgodnieniu

  p. Agata Wielgosińska

II czwartek miesiąca l.8

I czwartek miesiąca l.8

p. Aneta Teper-Ćwirko

I środa miesiąca l.8

II środa miesiąca l.8

p. Iwona Gmoch-Buczek

wg potrzeb po uzgodnieniu I czwartek miesiąca 7.15

wg potrzeb po uzgodnieniu II czwartek miesiąca 7.15

p. Edyta Miler

I środa miesiąca 15.30

ostatnia środa miesiąca 15.30

p. Zygmunt Kurek

I piątek miesiąca 15.00

II piątek miesiąca 15.00

p. Krystyna Kurus

I czwartek miesiąca l.9 wg potrzeb po uzgodnieniu

II czwartek miesiąca l.9 wg potrzeb po  uzgodnieniu

p. Agata Krawczuk

I czwartek miesiąca l. 8

II czwartek miesiąca l.9 wg potrzeb

p. Karina Żwak

II wtorek miesiąca l.9

I wtorek miesiącal.9

p. Małgorzata Nokiel

I, II, III wtorek miesiąca l.8 (po uprzednim zgłoszeniu)

IV wtorek  miesiąca l.8

p. Elżbieta Szarek

 

 

p. Ewa Kwaśniewska- Bogdał

I poniedziałek miesiąca l.8

I poniedziałek miesiąca (po wcześniejszym uzgodnieniu) l.8

p. Andrzej Martuś

 I wtorek miesiąca l.9

 II wtorek miesiąca l.9

p. Monika Dryja-Hrazdij

I czwartek miesiąca l.8

I czwartek miesiąca l.8 po wcześniejszym uzgodnieniu

p. Jolanta Hołda

I czwartek  miesiąca l.8  

II czwartek miesiąca l.8

p. Ewa Drajewicz

I wtorek miesiąca l.9

I wtorek miesiąca l.9

p. Natalia Staszkiewicz

I wtorek miesiąca l.9

II wtorek miesiąca l.9

p. Radosław Gęsikowski

środa l.9

środa l.9

p. Elżbieta Pytlik

15.10, 29.10, 12.11, 26.11, 10.12, 14.01- l.8(co 2 tygodnie) s.15

5.11, grudzień zebrania, 07.01 – l.9, s.15

p. Marcin Gambiec

I piątek miesiąca l.9 (po uzgodnieniu)

ostatni piątek miesiąca l.9 (po uzgodnieniu)

p. Magdalena Szuszkowska

I czwartek miesiąca l.9

II czwartek miesiąca l.9

p. Anna Matukin-Pakuszyńska

każdy dzień wg potrzeb budynek A

każdy dzień wg potrzeb budynek A

p. Barbara Szwach

I poniedziałek miesiąca l.9

II poniedziałek miesiąca l.9 po uzgodnieniu

p. Maria Ludynia

I poniedziałek miesiąca l.9

I poniedziałek miesiąca l.9

p. Alina Biesiadecka

I czwartek miesiąca l.8

II czwartek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Justyna Kocełuch

I wtorek miesiąca l.8

II wtorek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Renata Mizgier

I wtorek miesiąca l.8

II wtorek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Grzegorz Tymczyszyn

wg potrzeb po indywidualnym uzgodnieniu

wg potrzeb po indywidualnym  uzgodnieniu

 

 

bip

 

eDziennik

biblioteka

sport

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Go to Top
Template by JoomlaShine