plan

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem lekcji

czytaj więcej
nauczyciel

Nauczyciele

Terminy konsultacji nauczycieli

czytaj więcej

dokument

Dokumenty

Zapoznaj się z dokuemntami szkolnymi

czytaj więcej

Uczeń klasy 4a Bartek Chmurowski zdobył w kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce. Uczeń przesłał do konkursu wykonane zdjęcia Kanału Młynówka, Amfiteatru oraz Stawku Barlickiego.
O konkursie pisała m.in. Nowa Trybuna Opolska:

http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/opole-stad-pochodze-konkurs-fotograficzny-dla-opolskich-uczniow-podsumowany,12713974/ 

Menu

 
 sport ikonka              
biblioteka ikonka
 
             
swietlica ikonka
 
             
dokument ikonka
 
             
rodzina ikonka

Sport

             

Biblioteka

             

Świetlica

                           

Rada Rodziców

 

Aktualności

Rekrutacja do szkół na rok szkolny 2018…

31-08-2018 Wyświetleń:116 Aktualności Mirek - avatar Mirek

Informacje dla Rodziców  Zarządzenie Prezydenta Miasta Opola  Załącznik nr 1  Załącznik nr2  Uchwała Rady Miasta   

Czytaj więcej

RAJD WALENTYNKOWY

21-02-2018 Wyświetleń:6 Aktualności Mirek - avatar Mirek

17.02.2018 uczniowie  naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie PTTK  do Mosznej. Zwiedziliśmy zamek, stadninę koni, mini zoo. Na zakończenie piekliśmy kiełbaski i ogrzewaliśmy się przy ognisku. Wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy :)  {galeria}2018/02/02_rajd{/galeria}  

Czytaj więcej

Wycieczka do Radia Opole

19-02-2018 Wyświetleń:18 Aktualności Mirek - avatar Mirek

W ramach podejmowanych w szkole działań z zakresu doradztwa edukacyjno – zawodowego, uczniowie z klasy 7 a wzięli udział w wycieczce do Radia Opole. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy dziennikarzy radiowych.  {galeria}2018/02/02_rajd{/galeria}

Czytaj więcej

ALFIK MATEMATYCZNY

09-02-2018 Wyświetleń:89 Aktualności Mirek - avatar Mirek

Dnia 22 listopada 2017 odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 67 tys. uczestników w tym 22 z naszej szkoły. Bardzo dobry wynik uzyskał  Tobiasz Dzwonkowski z klasy 3c, który zajął 6 miejsce...

Czytaj więcej

Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

29-01-2018 Wyświetleń:101 Aktualności Mirek - avatar Mirek

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie  Ortograficznym ,,Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów” organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty. W tym roku aż 2230 uczestników z całej Polski chciało spróbować swoich sił. W części pierwszej nasi uczniowie...

Czytaj więcej

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Poloni…

29-01-2018 Wyświetleń:94 Aktualności Mirek - avatar Mirek

W tegorocznym Wojewódzkim Konkursie  Polonistycznym uczennica naszej szkoły – Julia Kowol z klasy 7b osiągnęła duży sukces. W II etapie uzyskała  wysoki wynik i zdobyła tytuł finalisty. Gratulujemy i życzymy Julii dalszych sukcesów! naucz. M.Zaraś

Czytaj więcej

KONKURS „Śpiewamy kolędy i pastorałki”

11-01-2018 Wyświetleń:110 Aktualności Super User - avatar Super User

KONKURS „Śpiewamy kolędy i pastorałki”Zwyczaj śpiewania kolęd to jedna z najmilszych świątecznych tradycji. Kolędy śpiewaliśmy rok, dwa, trzy lata temu i jeszcze w dzieciństwie i dlatego są nam tak bliskie.4 grudnia 2017r. odbył się w naszej szkole kolejny konkurs kolęd...

Czytaj więcej

Nauczyciel na medal

11-01-2018 Wyświetleń:110 Aktualności Super User - avatar Super User

Podczas gali w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w dniu 19 grudnia 2017 roku zostały wręczone nagrody laureatom plebiscytu „Nauczyciel na medal”. Pani Anna Matukin- Pakuszyńska była osobą nominowaną do tego konkursu w kategorii nauczycieli klas 4-7. Pani Ania została...

Czytaj więcej

Orszak Trzech Króli

11-01-2018 Wyświetleń:87 Aktualności Super User - avatar Super User

W sobotę już po raz szósty ulicami Opola przeszedł Orszak Trzech Króli. W orszaku, który ruszył z parkingu przed Narodowym Centrum Polskiej piosenki nie mogło zabraknąć Maryi z Dzieciatkiem i św. Józefa. We wspólnym śpiewaniu kolęd pomagała Młodzieżowa Orkiestra Dęta...

Czytaj więcej

Oferta dla dzieci na ferie zimowe

11-01-2018 Wyświetleń:93 Aktualności Super User - avatar Super User

Oferta zajęć Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w czasie tegorocznych ferii zimowych. Oferta 1 (PDF) Oferta 2 (PDF)

Czytaj więcej

Akcja „Góra Grosza”

03-01-2018 Wyświetleń:93 Aktualności Super User - avatar Super User

Nasza szkoła już kolejny raz włączyła się w  XVIII ogólnopolską akcję charytatywną „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Tym razem zbiórką grosików zajęła się klasa VII b, która zbierała pieniążki w klasach IV-VII. Klasa 3c i 3b podjęła się...

Czytaj więcej

Dzień Rodziny w naszej szkole

03-01-2018 Wyświetleń:88 Aktualności Super User - avatar Super User

21 grudnia w klasach 1-7 odbyły się klasowe spotkania wigilijne, podczas których składano sobie życzenia. Uczniowie dzielili się opłatkiem w świątecznej atmosferze przy świecach i choince. Po spotkaniach w klasie wszyscy uczniowie, kochani rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły spotkali...

Czytaj więcej

XVI Konferencja Samorządów Szkolnych

21-12-2017 Wyświetleń:119 Aktualności Super User - avatar Super User

XVI Konferencja Samorządów Szkolnych ,, Wespół w zespół. Dlaczego grupa jest dla nas ważna? 8  grudnia w Opolu odbyła się XVI edycja konferencji samorządów szkolnych. Jak co roku przyjechało bardzo dużo szkół. Były to szkoły: podstawowe, gimnazjalne oraz licealne. Na początku...

Czytaj więcej

Śniadanie z seniorami

15-12-2017 Wyświetleń:122 Aktualności Super User - avatar Super User

W dniu 11 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Nad Odrą” z dziećmi klasy 2 b PSP nr 24 w Opolu.Spotkanie zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Rady Dzielnicy Groszowic Pan Grzegorz Siemiątkowski oraz Pan Wiesław Długosz...

Czytaj więcej

Kiermasz Bożonarodzeniowy

15-12-2017 Wyświetleń:135 Aktualności Super User - avatar Super User

Jak co roku o tej samej porze w miesiącu grudniu przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. 12 grudnia w samo południe przedstawiciele klas 4-7 zebrali się na holu szkoły, aby oficjalnie rozświetlić choinkę, wysłuchać kolęd...

Czytaj więcej

Wycieczka dydaktyczna z geografii.

14-12-2017 Wyświetleń:99 Aktualności Super User - avatar Super User

W dniu 24 XI 2017r. uczniowie klasy 7a i 7b uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej z geografii. Zwiedzili Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu. Na 3,5 kilometrowej trasie, 320 m pod ziemią mogli przekonać się, jak trudna jest praca górników. Obejrzeli...

Czytaj więcej

Szukaj

bip

 

eDziennik

biblioteka

sport

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

 
Go to Top
Template by JoomlaShine